Pytanie 1
Jakim napięciem powinien być zasilany cyfrowy mikroprocesorowy regulator DCRK 12 przeznaczony do kompensacji współczynnika mocy w układach napędów elektrycznych, o danych znamionowych zamieszczonych w tabeli?
| Ilość stopni regulacji | 12 |
| Regulacja współczynnika mocy | 0,8 ind. – 0,8 pojem. |
| Napięcie zasilania i kontroli Ue | 380...415V, 50/60Hz |
| Roboczy zakres działania Ue | - 15% ... +10% Ue |
| Wejście pomiarowe prądu | 5 A |
| Typ pomiaru napięcia i prądu | RMS |
| Ilość wyjść przekaźnikowych | 12 |
| Maksymalny prąd załączenia | 12 A |








