Pytanie 1
Które urządzenie pozwoli szybko sprawdzić poprawność połączeń w kablu internetowym zakończonym wtykami RJ-45?

Wynik: 30/40 punktów (75,0%)
Wymagane minimum: 20 punktów (50%)
Które urządzenie pozwoli szybko sprawdzić poprawność połączeń w kablu internetowym zakończonym wtykami RJ-45?

Urządzenie przedstawione na zdjęciu to

Symbol graficzny tyrystora przedstawia rysunek oznaczony literą

Jaką wartość ma częstotliwość prądu zmiennego, jeśli jego okres wynosi 0,001 s?
To pytanie jest dostępne tylko dla uczniów i nauczycieli. Zaloguj się lub utwórz konto aby zobaczyć pełną treść pytania.
Odpowiedzi dostępne po zalogowaniu.
Wyjaśnienie dostępne po zalogowaniu.
Zastosowanie uszkodzonych bezpieczników, zastępując je bezpiecznikami o większej wartości prądu znamionowego, może prowadzić do
Aby zidentyfikować brak ciągłości obwodu w instalacjach elektrycznych, należy użyć
Jak wpłynie zwiększenie wartości pojemności C na parametry pracy filtra górnoprzepustowego?

To pytanie jest dostępne tylko dla uczniów i nauczycieli. Zaloguj się lub utwórz konto aby zobaczyć pełną treść pytania.
Odpowiedzi dostępne po zalogowaniu.
Wyjaśnienie dostępne po zalogowaniu.
Multiswitche umożliwiają
Na rysunku przedstawiono symbol graficzny

Licznik modulo 10 jest uszkodzony i zlicza do 16. Jaka jest przyczyna wadliwej pracy licznika?

To pytanie jest dostępne tylko dla uczniów i nauczycieli. Zaloguj się lub utwórz konto aby zobaczyć pełną treść pytania.
Odpowiedzi dostępne po zalogowaniu.
Wyjaśnienie dostępne po zalogowaniu.
To pytanie jest dostępne tylko dla uczniów i nauczycieli. Zaloguj się lub utwórz konto aby zobaczyć pełną treść pytania.
Odpowiedzi dostępne po zalogowaniu.
Wyjaśnienie dostępne po zalogowaniu.
To pytanie jest dostępne tylko dla uczniów i nauczycieli. Zaloguj się lub utwórz konto aby zobaczyć pełną treść pytania.
Odpowiedzi dostępne po zalogowaniu.
Wyjaśnienie dostępne po zalogowaniu.
Przedstawiony wtyk RJ11 stosuje się do podłączenia

To pytanie jest dostępne tylko dla uczniów i nauczycieli. Zaloguj się lub utwórz konto aby zobaczyć pełną treść pytania.
Odpowiedzi dostępne po zalogowaniu.
Wyjaśnienie dostępne po zalogowaniu.
Zanim przystąpimy do wymiany uszkodzonej fotokomórki szlabanu wjazdowego na posesję, najpierw należy
Wkręty z łbem oznakowanym symbolem PH można odkręcać za pomocą wkrętaka
Zasady zabraniają przeprowadzania prac serwisowych na instalacjach antenowych w warunkach
Aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym wyładowaniami elektrostatycznymi, układy CMOS powinny być transportowane oraz przechowywane
Który z parametrów nie dotyczy monitorów LCD?
To pytanie jest dostępne tylko dla uczniów i nauczycieli. Zaloguj się lub utwórz konto aby zobaczyć pełną treść pytania.
Odpowiedzi dostępne po zalogowaniu.
Wyjaśnienie dostępne po zalogowaniu.
To pytanie jest dostępne tylko dla uczniów i nauczycieli. Zaloguj się lub utwórz konto aby zobaczyć pełną treść pytania.
Odpowiedzi dostępne po zalogowaniu.
Wyjaśnienie dostępne po zalogowaniu.
W przypadku wykorzystania w instalacji sieci komputerowej: panelu krosowego kategorii 7, przewodu S/FTP kategorii 6 oraz gniazd abonenckich kategorii 5e, cała instalacja sieciowa będzie
Protokół internetowy, który pozwala na pobieranie wiadomości e-mail z serwera na komputer, to
Obwód sabotażowy bez zastosowania rezystorów w systemie alarmowym powinien być skonfigurowany w trybie
Każdą funkcję logiczną da się zrealizować jedynie przy wykorzystaniu bramek
Aby zabezpieczyć naprawiane urządzenie elektroniczne przed działaniem ESD, należy
To pytanie jest dostępne tylko dla uczniów i nauczycieli. Zaloguj się lub utwórz konto aby zobaczyć pełną treść pytania.
Odpowiedzi dostępne po zalogowaniu.
Wyjaśnienie dostępne po zalogowaniu.
To pytanie jest dostępne tylko dla uczniów i nauczycieli. Zaloguj się lub utwórz konto aby zobaczyć pełną treść pytania.
Odpowiedzi dostępne po zalogowaniu.
Wyjaśnienie dostępne po zalogowaniu.
To pytanie jest dostępne tylko dla uczniów i nauczycieli. Zaloguj się lub utwórz konto aby zobaczyć pełną treść pytania.
Odpowiedzi dostępne po zalogowaniu.
Wyjaśnienie dostępne po zalogowaniu.
Wdrożenie kompleksowego pakietu programowo-usługowego, składającego się z programów radiowych i telewizyjnych, odbieranych za pośrednictwem satelity oraz naziemnie, a także wprowadzanych lokalnie, jest zadaniem
To pytanie jest dostępne tylko dla uczniów i nauczycieli. Zaloguj się lub utwórz konto aby zobaczyć pełną treść pytania.
Odpowiedzi dostępne po zalogowaniu.
Wyjaśnienie dostępne po zalogowaniu.
W tabeli przedstawiono fragment danych technicznych kamery IP. W jakim maksymalnym zakresie temperatur może ona pracować?
| Dane techniczne | |
| Przetwornik | 1/3" 2 MP PS CMOS |
| Rozdzielczość | 2 Mpx, 1920 x 1080 pikseli |
| Czułość | 0,01 lux/F 1,2, 0 lux (IR LED ON) |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Oświetlacz | 35 diod ⌀5 IR LED (zasięg 20 m) |
| Stosunek sygnału do szumu | >50 dB (AGC OFF) |
| Kompresja wideo | H.264/MJPEG/MPEG4 |
| Prędkość i rozdzielczość przetwarzania | 25 kl/s @ 1920×1080 (2 Mpx) |
| Strumienie | transmisja strumienia głównego: 2 Mpx / 720 p (25 kl/s) transmisja strumienia pomocniczego: D1/CIF (25 kl/s) |
| Bitrate | 32 K ~ 8192 Kbps (H.264), 32 K ~ 12288 Kbps (MJPEG) |
| Ustawienia | AWB, ATW, AGC, BLC, DWDR, 3DNR, HLC, MIR |
| Dzień / Noc | ICR |
| Ethernet | 10/100 Base-T PoE 802.3af |
| Wsparcie dla protokołów | Onvif, PSIA, CGI |
| Obsługiwane protokoły | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zacisk przewodu ochronnego | TAK |
| Zasilanie | DC 12 V (gniazdo 5,5/2,1) lub PoE 48 V (802.3af) |
| Wilgotność | 0 ~ 95% |
| Temperatura pracy | -20°C ~ 60°C |
| Waga | 650 g |
| Wymiary | 70x66x160 mm |
W trakcie konserwacji działającego zasilacza komputerowego należy
Na fotografii widoczny jest tylny panel kamery CCTV. Cyfrą 1 oznaczono gniazdo

To pytanie jest dostępne tylko dla uczniów i nauczycieli. Zaloguj się lub utwórz konto aby zobaczyć pełną treść pytania.
Odpowiedzi dostępne po zalogowaniu.
Wyjaśnienie dostępne po zalogowaniu.
Jakie jest przybliżone wartości rezystancji trzech rezystorów połączonych równolegle, jeżeli rezystancja każdego z nich wynosi 30 kΩ?
Jakie rodzaje sił stanowią zagrożenie dla mechanicznych połączeń światłowodowych?