HGT.02
Pytanie 81
Przygotowanie i wydawanie dań
Ile wynosi koszt zakupu surowców potrzebnych do produkcji jednej porcji zupy kurpiowskiej, ustalony na podstawie normatywu surowcowego na 4 porcje?
![Ilustracja do pytania 1](/images/47556.png)
A.
2,0 zł
B.
1,5 zł
C.
1,0 zł
D.
3,0 zł